O mně

hana krchova strate9y

Ing. Hana Krchová, Ph.D., MBA

Strategický kouč, mentor a vysokoškolský pedagog

Pomáhám mimořádným lidem, aby dosáhli svých cílů a snů.

  • MÁTE ODVAHU
  • JSTE ODHODLANÍ
  • MÁTE VÁŠEŇ

Věřím, že každý z nás je jedinečný a v každém se skrývají jedinečné talenty a schopnosti, díky kterým můžete uspět. Stačí jen nastavit tu správnou strategii a po ní jít.

Jestli je něco, co je mou jedinečnou schopností, kterou neustále maximalizuji, tak je to vidět vaše jedinečné talenty a přetvořit je na vaše silné stránky pomocí účinné strategie. Jako celoživotní student a dlouholetý vysokoškolský pedagog vás nebudu zahlcovat množstvím know-how, metod a postupů, ale naopak přímo pro vás vyberu ty nejvhodnější.

Zjednoduším vám život, aby se svět kolem vás neustále zrychloval, vy zpomalovali, přitom dosahovali exponenciálních úspěchů. 

Změníte-li svůj pohled na svět, změní se váš svět. Změna musí nastat zevnitř ven.

Moje zkušenosti v číslech

+
Koučinků s klienty
+
Účastníků kurzů a workshopů
+
let zkušeností v strategickém řízení a vzdělávání
„Jedinečnost nemá soupeře.“
spolu

Jsem strategická koučka, mentorka a vysokoškolská pedagožka

Můj koučink má strategický přesah a má dopad na drobné změny vidění světa, které mají dominový efekt. Jako manželka, matka 2 puberťáků a jednoho čtyřnohého domácího přítele zlatého retrievra a podnikatelka a zároveň vysokoškolská pedagožka vím, co znamená být vysoce výkonná a produktivní. I když jsem si myslela, že už nejde dosáhnout větších úspěchů, produktivity a výkonnosti, tak se vždy našla cesta. Najdu ji, studuji ji a zdokonalím ji.

hk

Cíl se vám stane filtrem na vše, co děláte a musí být takový, aby změna vaší identity byla nevyhnutelná.

Vedu a koučuji a zároveň si umím držet strategický nadhled. Neustále studuji, čtu a dělám výzkum a dělám to víc než moji nejúspěšnější klienti. V rámci svého profesního růstu a osobního rozvoje investuje obrovské množství času, peněz a energie.

Vaše sny lze v realitě manifestovat jen skrze výsledky. 

Jsem velmi nadaná vidět v ostatních lidech jejich velikost a jedinečnost, i když to oni sami nevidí. Pokud vám moje slova připadají povědomá a máte pocit, jako bych psal o vás, tak spolu můžeme pohovořit a zjistit, zda naše spolupráce bude dávat smysl.

Kdykoli se setkám s někým, kdo projevuje zájem o koučink, vyzvu jej, aby se mnou sdílel své sny. Poté jej podpořím v tom, aby snil ještě odvážněji, než si kdy umožnil. A nakonec každému ukážu cestu, jak jeho sen může stát skutečností.

Žijeme v době exponenciálních změn. Věřím, že transformace čehokoli nemusí být nutně pomalá či zdlouhavá. Váš úspěch nemusí být jen pouhých 10% každý rok, ale může dosahovat exponenciálního růstu.

Pokud toužíte po novém životě, musíte být připraveni začít svět vidět novýma očima, přistupovat k věcem jinak, než jste činili dosud, a být otevřeni myšlence, že váš sen je blíže, než se domníváte.

Jste připraveni přizpůsobit se tomuto novému životu a mít takový dopad na svůj vlastní život i na svět kolem vás? Jsem zde, abych vás v tomto procesu podpořila.

Máte odvahu a odhodlání změnit svůj život a začít měnit vaše okolí, společnost a svět? Naše společná spolupráce bude intenzivní a půjdeme do hloubky. Pomocí individuálního koučování odhalíme vaše skryté bloky, přesvědčení a poskytnu vám nástroje a technologie, které potřebujete ke svému růstu a k úspěchu. Našim společným cílem bude cesta, která vytvoří vaši novou identitu. Pokud nebudete ochotni změnit sebe, nemůžete dosáhnout jiných výsledků ve svém životě.

koucink

Při koučinku jeden na jednoho odhalíme vaše skryté bloky, negativní přesvědčení a limitující omezení a poskytnu vám nástroje a technologie, které potřebujete pro váš úspěch a bohatství.

Jsem celoživotní student a snažím se učit od těch nejlepších a z toho co se naučím se snažím to nejlepší předávat dál mým studentům. Můj přirozený talent je nasávat moudrosti a vědomosti od nejrůznějších lidí. Nejlepší myšlenky, techniky a technologie kodifikovat, pospojovat a vytvořit z nich nový jedinečný model, který navíc umím srozumitelně předat.

gallup

Jsem stratég s talentem Individualizace. Díky němu dokážu odhalit unikátní prvky vašeho podnikání. Díky mým strategickým talentům spolu najdeme nové a kreativní způsoby, jak čelit výzvám. Nasměrují vás k jasné vizi a vytvoříme spolu strategii s jasnými cíli a po celou dobu budu vás motivovat k akci. Spolu budeme maximalizovat váš potenciál. Jsem tady, abych vás inspirovala, podpořila a dovedla k vašim největším úspěchům s upřímností a přátelským přístupem.

Neustále vyhledávám lidi, kteří jsou lepší než já. Řídím se heslem “pokud máš pocit, že jsi nejchytřejší v místnosti, jsi ve špatné místnosti”. Jejich přítomnost mne vždy povzbuzuje a jejich jedinečnost fascinuje. 

STRATE9Ycast
Přejít nahoru